Cassie zažalovala Diddyho podle zákona NY, který vypršel. Jaký je výsledek zákona o dospělých pozůstalých?

V úterý zpěvačka Cassie podala žalobu ve výši 30 milionů dolarů na zpěváka a bývalého přítele Seana “Diddyho” Combse za to, co výbušné soudní dokumenty nazývají “obtěžování, násilí a prostituce”, k němuž údajně docházelo během jejich vztahu.

Cassie, vlastním jménem Cassandra Ventura, byla stíhána podle newyorského zákona o přeživších pro dospělé týden předtím, než v listopadu zavřela okno. 23. Zákon dává pozůstalým po znásilnění, ke kterému došlo, když jim bylo 18 let nebo více, roční lhůtu na to, aby žalovali své pachatele, bez ohledu na to, kdy k týrání došlo.

William Rivera, prozatímní ředitel New York State Coalition Against Sexual Assault, řekl Yahoo News, že jen tento měsíc došlo k výraznému nárůstu hlášení a povědomí o tom, co se děje.

“Máme probíhající případ, existují případy v některých vysoce postavených institucích (a) případy proti mnoha vězňům, které byly znovu zahájeny,” řekl Rivera.

Případ

Civilní žaloba popisuje Combse jako člověka s „neovladatelným temperamentem“ a obviňuje ho, že Venturu několikrát „brutálně“ zbil.

“Po letech ticha a temnoty,” řekla ve čtvrtek Ventura (37) v New York Times, “jsem připravena vyprávět svůj příběh, postavit se za sebe a pomoci ostatním ženám, které ve svých vztazích zažívají násilí a zneužívání.”

Cassie a Sean Diddy Combs se v lednu na Manhattanu zúčastní galavečera před Grammy & Grammy ikonám průmyslu na poctu Shawnu Jay-Z Carterovi.  27, 2018.

Cassie a Sean “Diddy” Combs se v lednu na Manhattanu zúčastní slavnostního galavečera před Grammy a pozdravu ikon průmyslu na poctu Shawna “Jay-Z” Cartera. 27, 2018. (Andrew Kelly/Reuters)

Žaloba tvrdí, že Ventura byl ve vztahu s Combs od roku 2007, a tvrdí, že Combs “opakovaně udeřil, kopal, bil pěstmi a dupal na paní Venturu, což jí způsobilo tržné rány, popraskané rty, černé oči a krvácení.”

Uvádí také, že Combs „bombardoval auto svého kolegy rappera poté, co se dozvěděl, že je zamilovaný do Ventury, donutil ho najít si mužské eskorty online a poté, co ho zdrogoval, měl sex s muži a v roce 2018 ho znásilnil, když se ji pokusil opustit. “

V prohlášení pro Times Combsův právní zástupce označil obvinění za „nepodložené a nebezpečné lži“ a řekl, že Ventura „chce výplatu“.

“Pan Combs vehementně popírá, že je to urážlivé a pobuřující. Posledních šest měsíců vyjednával pan Combs s paní Venturou o 30 milionech dolarů a vyhrožoval, že o jejich vztahu napíše usvědčující knihu, která byla jednoznačně odmítnuta jako do očí bijící podvod.” .“

Doporučená četba

Vibe: Cassie žaluje Diddyho za znásilnění, sexuální obchodování a zneužívání po více než deset let

Nás týdně: Cassie tvrdí, že během soudu o napadení jejího bývalého přítele Diddy vyhrožovala, že vyhodí do povětří auto Kida Cudiho.

Co je to zákon o pozůstalých pro dospělé?

V květnu 2022 guvernér státu New York. Kathy Hochul podepsali zákon o přeživších pro dospělé, který současně zavedl „jednoroční okénko zpětného pohledu“, které začalo v listopadu. 23, 2022, šest měsíců po podpisu rozhodnutí.

“Mnohým přeživším může trvat roky, než se vyrovnají s problémem znásilnění a budou se cítit připraveni hledat spravedlnost pro oběť,” řekl Hochul na tiskové konferenci, “když se mohou bát odplaty nebo hanby.”

Gov.  Kathy Hochul z New Yorku podepisuje 24. května v Red Room ve State Capitol v Albany ve státě New York zákon o přeživších pro dospělé.

Gov. Kathy Hochul z New Yorku podepisuje 24. května zákon o přeživších pro dospělé v Red Room ve State Capitol v Albany, NY. (Mike Groll/Úřad guvernérky Kathy Hochul)

“Umožnění ročního ohlédnutí je způsob, jak sdělit, že rozumíme jedinečnému utrpení, které oběti snášejí, a jedinečné povaze těchto zločinů, a my se jen snažíme dát každému příležitost prožít svůj den u soudu,” řekl. Wendy Murphy, bývalá federální prokurátorka a sexualita a profesorka sexuálního práva na New England Law v Bostonu, řekla Yahoo News v květnu.

Zákon – podobný zákonu o dětských obětech z roku 2019, který také vytvořil jednoroční lhůtu pro oběti zneužívání v dětství na podání stížností bez promlčení – dává obětem obviněným ze sexuálního napadení, kteří jsou dospělí v New Yorku, a oběti sexuálního zneužívání. mimo promlčecí lhůtu, rok na stíhání těch, kdo je zneužívají, nebo nedbalých institucí, které je chrání, jako jsou nemocnice, univerzity nebo pracoviště, vysvětlil Rivera.

“Doufám, že to ukazuje, že přeživší nejsou sami a že se to může stát komukoli v jakékoli fázi života a že existuje pomoc,” řekl Rivera. “Víme, že když se stanou tyto vysoce sledované případy, uvolní se mnoho informací. Ale dialog by měl proběhnout vždy. Chci, aby byli podporováni lokálně a ve svých komunitách… abych je povzbudil, vyslechl je, pomohl jim a věřit jim.”

Doporučená četba

Uvnitř: E. Jean Carroll říká, že od vítězství Donalda Trumpa se jí „stovky“ lidí ptají, jak může napadnout své násilníky

Co bude dál?

Po skončení akce v listopadu. 24, budou muset pozůstalí podávat své stížnosti v okně stávajících zákonů.

“Takto byl zákon napsán,” řekl Rivera, “přál bych si, aby o něm proběhla kampaň na zvýšení povědomí a s tím spojená bezplatná sekce právní pomoci, aby k němu měli mnozí přístup bez finančních překážek.”

Guvernérka Kathy Hochul podepisuje 24. května 2022 v Red Room ve State Capitol zákon o přeživších pro dospělé. (Mike Groll/Úřad guvernérky Kathy Hochul)

Guvernérka Kathy Hochul podepisuje 24. května 2022 v Red Room ve State Capitol zákon o přeživších pro dospělé. (Mike Groll/Úřad guvernérky Kathy Hochul)

Rivera říká, že v New Yorku by mohlo dojít k většímu pokroku v ochraně obětí sexuálního násilí a znásilnění, ale musí být zavedena politika, která zajistí, že krizové programy budou i nadále fungovat.

„Každý rok máme kampaň, na které pracujeme. V letošním roce soustředíme své úsilí na povzbuzení a prosazení vlády. Hochul, aby zaplnil tyto mezery a snížil financování pro oběti zneužívání, protože by to zničilo tyto programy v New Yorku a nejvíce postižení budou mít nízké příjmy. a barevných společenství“.

Leave a Comment

Ste mr WOR GET Stu Get Fre FRE Fre FRE Fre Pay mon Fif FRE mr Fre Fre Get Xbo Get STE mr 837342 837342 837342 837342 837342 837342 837342

Cassie zažalovala Diddyho podle zákona NY, který vypršel. Jaký je výsledek zákona o dospělých pozůstalých?

V úterý zpěvačka Cassie podala žalobu ve výši 30 milionů dolarů na zpěváka a bývalého přítele Seana “Diddyho” Combse za to, co výbušné soudní dokumenty nazývají “obtěžování, násilí a prostituce”, k němuž údajně docházelo během jejich vztahu. Cassie, vlastním jménem Cassandra Ventura, byla stíhána podle newyorského zákona o přeživších pro dospělé týden předtím, než v … Read more

div>