Standardní kamery Resident Evil Kart vytvářejí frustrující zábavnou verzi

Ndi <em>Super Mario Kart</em> nebo <em>Kde je Waldo?</em>?”/><figcaption class=

Vyrůst / je toto Super Mario Kart nebo Kde je Waldo??

Tady v Ars jsme velkými fanoušky emulátorů a ROM hacků, které tak či onak posouvají hranice špičkového hraní. Dnes nás však přitahuje a Super Mario Kart Patch ROM, který dělá hru jednodušší, horší.

Přihlásil se dlouholetý hacker Super Mario Kart MrL314 Resident Evil Kart “nejhorší věc, kterou jsem kdy udělal,” a není těžké pochopit proč. Jak název napovídá, ROM patch jej nahrazuje Super Mario KartKamera pro sledování frekvence namontovaná na rameni s funkcemi podobnými ikonické „grafice“ původní PlayStation 1. Resident Evil hra. Mysl přeskakuje mezi těmito pevnými kamerami po trati, jak se váš závodník pohybuje z úseku do úseku, a nutí vás posuzovat zatáčky a překážky z těch nejextrémnějších úhlů.

Resident Evil Kart k uvolnění vozíku.

MrL314 píše, že nápad na hack vzešel z času stráveného „zkoumáním toho, jak kamera funguje. Super Mario Kart dílo“ v rámci vývoje působivé formy Super Mario Kart Deluxe. Nejprve zveřejnili video pevných vnitřků kamery SMK Loni v červenci, než sdílel první obrázek se svými příznivci Patreonu.

Tehdy řekl: “Tato věc je NIGHTMARE na hraní, ale upřímně, mohu vydat její vyleštěnou verzi, protože je upřímně dobrá.” Ve středu plán dodržel a vydal konečnou verzi Resident Evil Kart lidem jako záplata ROM (která vyžaduje původní, bez názvu, US Super Mario Kart ROM, aby bylo možné hrát).

Sledujte, kam jdete!

Poté, co jsme dnes odpoledne zahráli nově vydanou verzi, máme pocit, že MrL314 je, podkopává to, jak pevná kamera ztěžuje hru. Funkce zoomu Super Nintendo Mode 7 znamená, že váš sportovec je často zmenšen na malé pixely, které poskytují pouze jasnou indikaci jeho přesné polohy a toho, jak se na hřišti cítí (plus pokročilá funkce Mode 7 vám může pomoci s tímto skóre). Když si pak zvyknete na chůzi z jedné strany, kamera náhle přeskočí do nové polohy a úhlu a donutí vás znovu začít létat.

Díky novému pohledu je tento strašidelný dům ještě děsivější.
Vyrůst / Díky novému pohledu je tento strašidelný dům ještě děsivější.

Po troše praxe jsem však zjistil, že tato „Noční můra“ není možná. S několika tréninkovými závody se mi podařilo dojet na prvním místě na prvních dvou tratích Mushroom Cup (alespoň na 50ccm), než jsem prohrál na Ghost Valley 1 s jeho zničitelnými bariérami. Hráči, kteří to považují za příliš ohromující, mohou také podvádět tím, že se podívají na pevné, tři třetiny. Super Off-Road– zobrazení mapy v dolní části obrazovky.

Když nic jiného, Resident Evil Kart to nás nutí přemýšlet, co jiné klasické hry mohou získat nový život pouhou výměnou svých kamer. Už jsme viděli typy Super Mario Bros. hrané z pohledu první osoby a Turnaj Virtua hrané ze hry „Živá kamera“. Ale proč znovu přemýšlet Star Fox 64 jako střílečka shora dolů nebo verze pro VR z pohledu první osoby Bublinový pták? Obloha je tady limit, lidi.

Leave a Comment